tugrenyatko (tugrenyatko) wrote,
tugrenyatko
tugrenyatko

Чоловіки ?

Я поважаю чоловіків!

Справа в тому, що у них – теплі долоні, а у нас – холодні пальці. Вони сильні і можуть підняти нас. Якось вони обов`язково зрозуміють (хоча б на мить), що кращих від нас – немає. У них є принципи. Іноді вони миють посуд. Вони вищі від нас і можуть дістати книгу з верхньої полиці. Вони віддають нам свої самі кльові майки. Коли вони кажуть: «Я тебе кохаю», видається, що ти є. Вони вміють інсталювати Windows. Вони знають і навіть можуть пояснити, що коли людина одна, вона – людина.

Вони терплять наші капризи, і кажуть друзям: «У неї поганий характер, але вона така красива!..» Вони пробачають нам все, хоч ми їм взагалі нічого не пробачаємо! Вони цілують нас у лоб, коли не можуть залишитися. Вони думають, що є речі, які ми ніколи не зрозуміємо, і тільки тому ми все розуміємо.

Вони роблять наше життя цікавим. Вони подають руку, відчиняють двері, купують квіти. Вони кажуть: «Не питання!», «Немає проблем!» і проблем справді немає… Вони можуть взяти нас на руки, якщо на дорозі калюжа. Деяким із них здається, що ми маленькі, і нас потрібно обіймати – і вони праві!

Вони кладуть руки нам на коліна. Вони наполегливо бажають платити за нашу каву, хоча й самі вже давно не розуміють, чому?! У них із очей течуть сльози, коли дує сильний вітер. Вони йдуть в магазин, коли йде дощ. Вони хочуть мати наші фотографії. Вони пам`ятають про нас зовсім не те, що ми – про себе. Вони не бачать причин для нашої дієти.

Вони мовчать, коли ми говоримо дурниці. Хоча, коли ми кажемо що-небудь розумне, вони теж мовчать :). Вони знають все краще від нас. Можливо, через 100 років, можливо, з якихось інших планет, але вони зателефонують! Вони підуть на війну, якщо буде війна.

Вони не помічають зіпсований макіяж. Вони роблять вигляд, ніби їх не дістало свято 8 Березня. Вони хочуть змінти наше життя. У магазині останні гроші витрачають на шоколад.

Вони думають не тільки про кохання. Але вони люблять своїх мам набагато сильніше, аніж ми – своїх тат. Десь в глибині душі вони вміють пришивати гудзики. Вони забирають нас з чужих гостей, завозять додому і накривають ковдрою.

Вони люблять наші голоси. Їм неважливо, що ми говоримо. Вони не завжди проводжають нас в аеропорт, але завжди зустрічають. Вони купують нам цукерки і сукні. Вони думають, що наші сумкі бувають тяжкі, тільки коли вони поряд. Вони не хочуть бути схожими на нас, а ми на них – хочемо!

Вони дивляться, коли ми кажемо: «Подивись!». Вони мовчать, коли ми кричимо. Коли вони йдуть, ми залишаємося. Коли ми думаємо про минуле життя, ми думаємо про них! Вони вміють битися. Касети й компакт-диски у нах завжди співпадають з коробочками. Вони рахують скоріше від нас. І вони дають прізвища нашим дітям…

Я поважаю чоловіків!
Але тільки чоловіків, а не представників чоловічої статі!
Tags: жінки, любов, чоловіки
Subscribe

 • ...

  По статистике, самая частая ложь звучит так: « Я в порядке». ®М.J.

 • Цитата...

  Есть границы, переступив через которые, человек уже никогда не станет прежним. !!!

 • ..

  Сколько есть видов друзей? - спрашивают мудреца. - Три, - говорит он. - Есть друг как еда, ты каждый день ищешь его. Есть друг как лекарство,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments