tugrenyatko (tugrenyatko) wrote,
tugrenyatko
tugrenyatko

Правила життя ? чи просто звичайна дурня ?

1. Господу видніше. Це означає – коли щось відбувається, то і хай з ним. Все що не робиться, робиться на краще. Роби, що маєш робити, і хай буде що буде.
2. Ніщо не належить тобі в цьому світі. Ні за чим не шкодуй. Ні за ким не плач. Це і так не допоможе. Просто треба прийняти, що ми туристи в своєму тілі, своєму імені, своєму домі. У будь-який момент нас мають право попросити.
3. Служити собі: спочатку солодко-солодко, потім гірко-гірко. Служити іншим: спочатку гірко-гірко, потім солодко-солодко. Про смаки не сперечаються, але післясмак, як на мене, важливіший.
4. Все, що стається – заслужено. Це усуває будь-яку заздрість. Також це виводить з шеренги борців за справедливість у шеренгу, де сповідують п.1. Все справедливо за визначенням.
5. Не чекай на вдячність. Просто роби, що маєш робити. Інакше раз за разом потраплятимеш в дурні ситуації. Допомагає в культивації безкорисності, котра є невід'ємною частиною п.3.
6. Богу віддай результат, собі залиш процес. Інакше страх втратити все зведе тебе з розуму, якщо ще не звів. Допомагає краще зрозуміти суконну правду п.2.
7. Недоліки, які бачиш в інших – твої власні. Інакше це були б не недоліки, а просто особливості. Але ж ні – чомусь бачити чужі недоліки боляче. Чому б це?
8. Найбільша помста критикові – стати його відданим учнем. Одним вистрілом – двох зайців. Повчитись у розумної людини і дозволити їй зіткнутись з п.7.
9. Бійся пустих балачок, пліток і критики в адресу інших. Щоб не було мучівно боляче за безцільно прожиті роки. Ніхто не без гріха. Кожен на своїй дистанції. Краще п.3.
10. Не буває викликів більших, ніж ти можеш витерпіти. Тому що Він є Любов.
Tags: дискусія, життя, критика
Subscribe

 • Про людей, про нас...

   - Прошу, не стійте тут і не витрачайте на мене свого часу. Нічого доброго в мені немає. Я огидна для всіх і для себе самої!!! Зустрівши…

 • Благословіння?

  Знову я тут! Цікаво життя крутиться.. трапляються різні події.. Ось події, які трапились у мене за останні два дні: За одну ніч…

 • Де відбувається постійний рух - там є життя!

  Ось історія яка потрапила мені сьогодні на очі.. Учитель нахилився і взяв брудний камінець, що лежав при гірській стежці. Коли мені показав його, то…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment